A Reflex Környezetvédő Egyesület az Arrabona Városvédő Egyesülettel, valamint több más győri civil szervezettel közösen lakossági fórumot szervez a Duna-bástya helyén megépíteni tervezett mélygarázsról. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A fórum helyszíne:

GYMS Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Baross terme (Győr, Szent István út 10/a, földszint, a bejárattal szemben)

Időpontja:

2013. június 19. (szerda) 17.00 óra

A fórum szakértői előadói:

Winkler Gábor, Ybl-díjas építész, egyetemi tanár, az építészeti tudományok doktora

Szepesházi Róbert, a mérnöki tudományok doktora, geotechnikai szakértő, egyetemi adjunktus, tanár

Szabó Gyula, építész, az AVE elnöke

Bakody Béla, a KISOSZ megyei alelnöke, a kereskedők képviseletében

A helyszínen megtekinthető már az előadás kezdete előtt, az Arrabona Városvédő Egyesület által elkészített alternatív helyreállítási makett, valamint az egyesület által összegyűjtött képi- és írásos anyag a győri vár történetéről!

A rendezvény - ahogy a Duna Bástya megőrzéséért folytatott harcunk is - politikamentes, ezért kérjük a pártok megjelenő képviselőit, hogy jelképeik, jelvényeik használatától tartózkodni szíveskedjenek!

A kialakult rendkívüli árvízi helyzetre való tekintettel, a károsultak megsegítésére a helyszínen gyűjtést szervezünk!