Az Éghajlatvédelmi Szövetség, a Reflex Környezetvédő Egyesület, a Magyar Természetvédők Szövetsége és az Energia és Környezet Alapítvány győri és répceszemerei műhelyfórumainak középpontjában a szalmabála építészetet áll. A rendezvényeken megvizsgáljuk és bemutatjuk, hogy a módszer hogyan kapcsolódik a fenntarthatósághoz és a közösségi energiához.

Helyszínek és időpontok:

Győr - 2016. március 24. csütörtök – 17:00-20:00
MTA KRTK konferenciaterem - 9022 Győr, Liszt F. u. 10.

Répceszemere - 2016. március 25. péntek – 10:00-13:00
Kultúrház - 9375 Répceszemere, Fő u. 34.

Programtervezet:
- A szalmabála építészetről dióhéjban - Ilyés Tímea környezeti tanácsadó, Energia és Környezet Alapítvány
- Egy szalmaház építése alapoktól a beköltözésig - Révész Márton, szalmaház-építő
- Pályázati lehetőségek közösségi és lakossági energiahatékonysági fejlesztésekre – Lajtmann Csaba elnök, Éghajlatvédelmi Szövetség
- Fórumbeszélgetés az előadókkal – A jelentkezési lapon az előadásokhoz kapcsolódó kérdéseit előzetesen is megfogalmazhatja!

A rendezvényeken méltányos kereskedelemből és helyi termelőktől származó frissítőkkel, a répceszemerei fórum után közösségi egytálétellel várjuk a találkozó résztvevőit!

A rendezvényeken a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött!
Regisztrálni alábbi linken elérhető jelentkezési lap kitöltésével lehet:
Jelentkezési határidő: 2016. március 23. szerda 15:00 óra

Bővebb felvilágosítás a rendezvényekről: Lajtmann Csaba – Ez az email cím védett a spam robotoktól. Bekapcsolt JavaScript szükséges a megtekintéséhez. – 06 30 232 6658

Mellékletek:
FájlFájlméret