Egy napon két kerekasztal beszélgetést szervezett a Nemzeti Fenntartható Fejlődési Keretstratégia készülő Második Előrehaladási Jelentéséről a Nemzeti Fenntartható Fejlődési Tanács, a Reflex Környezetvédő Egyesület és az Éghajlatvédelmi Szövetség közreműködésével 2017. április 25-én kedden. Az első találkozó Kajárpécen zajlott, ahol a délelőtt program során a vidéki közösségek, a természeti és épített örökségünk megőrzése és a helyi gazdálkodás kihívásai szerepeltek az esemény fókuszában. Délután Győrött folytatódott a program, a Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar dísztermében. Az oktatók, az intézmény hallgatói, és egyéb érdeklődők részvételével zajlott eseményen többek közt az oktatás helyzete is szóba került.

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás