Immár 11. alkalommal hirdeti meg a Reflex Egyesület a természetfotós táborát, melyet - mint minden évben - most is a pápateszéri oktatóközpontjába szervez. A tábor időpontja: 2017. július 30. - augusztus 5. Résztvevőként ezúttal is elsősorban 13-23 év közötti fiatalokat várunk, akik rendelkeznek alapvető számítógépes és valamilyen szintű fényképezőgép használati ismerettel. A tábor célja, hogy a résztvevőknek megtanítsuk a természetfotózás írott és íratlan szabályait. A saját fényképezőgép most is követelmény, legyen az akár a legegyszerűbb digitális eszköz is. A táborral kapcsolatos minden további információ megtudható a csatolt jelentkezési lapból, vagy beszerezhető Nagy Pétertől, a tábor szervezőjétől az alábbi telefonszámon: 30/28-99-940, valamint a Reflex elérhetőségein.

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (jelentkezési_lap_2017_természetfotós_tábor.doc)Jelentkezési lap32 kB

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás