Május 19. és 21. között rendezték meg a Zöld Civil Országos Találkozót Csillebércen, a ZÖMÖK fiatal önkéntes csapatának szervezésében. A színes szakmai és közösségi programokkal tarkított eseményen a Reflex részéről hatan vettünk részt. Egyik feladatunk volt a péntek esti vacsora elkészítése közösségi főzés keretében. A vegetáriánusok számára készülő étel elkészítésébe a zöld mozgalom nagy alakjai is beszálltak. Amíg Móra Veronika, az Ökotárs Alapítvány igazgatója a krumplit és a gombát szeletelte, addig Ilosvay György, a Csemete nagy öregje, a hagymát pucolta. Talán ezért is lett - a visszajelzések alapján - olyan finom a főztünk, amelyet az utolsó falatig elfogyasztottak a résztvevők. A rendezvény egyik meglepetése volt, mikor a Magyar Természetvédők Szövetségének csapata rögtönzött ünnepség keretében köszöntötte a Reflexet a 30 éves fennállása alkalmából. Munkatársaink a szakmai rendezvényeken is aktívan részt vettek, az Országos Találkozó több Reflexes delegáltat is megválasztott a különféle szakmai bizottságokba.

 

 

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás