A Reflex Környezetvédő Egyesület idén ünnepli 30. szülinapját. A jeles évforduló alkalmából elkészült az elmúlt évtizedek fejezeteit bemutató kiállításunk és kiadványunk, melynek bemutatójára szeretettel meghívjuk tagjainkat, barátainkat és mindenkit, aki kíváncsi rá, hogyan próbáltunk gyerekeink és unokáink jövőjéért tenni az elmúlt évtizedekben.

REFLEXIKON a Reflex Környezetvédő Egyesület 30. születésnapi rendezvényének ideje és helye:

2017. december 13. szerda 17:00
Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar
(9022 Győr, Liszt Ferenc u. 42.)

Program
17:00 – Reflexikon – Fejezetek a Reflex Környezetvédő Egyesület életéből 1987-2017
Kiállítás megnyitó és könyvbemutató - közreműködnek dr. Halbritter András; Horváth Ferenc; dr. Kalas György; Lajtmann Csaba és Nagy Péter – Apáczai Kar földszinti kiállító tér
17:30 – Rendhagyó közösségi pohárköszöntés és tortaszegés
18:00 – A dzsungel könnye - avagy többet ésszel, mint láncfűrésszel. A Kajárpéci Vízirevü egy levonásos vásári konzekvenciája – Apáczai Kar dr. Barsi Ernő díszterem

A program nyilvános és ingyenes - megköszönjük, ha segítesz a hírverésben!
Bővebb információ Horváth Ferenc 06 30 600 71 53 és Lajtmann Csaba 06 30 232 66 58
Örülünk, ha részvételi szándékodat a fenti telefonszámokon vagy a Ez az email cím védett a spam robotoktól. Bekapcsolt JavaScript szükséges a megtekintéséhez. címre küldött levélben jelzed.