Tájékoztatjuk a Tisztelt győri Lakosságot, hogy a győri Ökológiai Stúdió Alapítvány a Földművelésügyi Minisztérium Zöld Forrás pályázati támogatásnak köszönhetően 2017 októberétől rendszeres környezetvédelmi tanácsadó fogadóórát tart a Reflex egyesület központi irodájában. Az eddigi telefonos, illetve elektronikus kapcsolattartás mellett immár lehetőség kínálkozik az Alapítvány jogsegélyszolgálatával való személyes konzultációra is. A környezeti tanácsadás szolgáltatás a lakosság számára ingyenes (a szolgáltatás jelentősebb ügyekben beadványszerkesztésre, illetve hatóságok előtti eljárásra is kiterjed).

 

A fogadóórák időpontja:

minden hónap második és negyedik hetében csütörtökön, délután 14- és 16 óra között.

Helyszín:

9024 Győr, Bartók u.7. (Reflex iroda)

Az esetleges változásokról a Kisalföld napilap Győri oldalán a közérdekű híreknél tájékoztatást adunk.

A fogadóórára előre bejelentkezni nem kell (de hasznos lehet).

A fentiekkel kapcsolatos kérdéseket természetesen továbbra is fogadjuk telefonon, illetve e-mailben is.

Ökológiai Stúdió Alapítvány
9028 Győr, Vándor u.9.
Tel.: 06 30/ 841 4920
E-mail: Ez az email cím védett a spam robotoktól. Bekapcsolt JavaScript szükséges a megtekintéséhez.

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás