A Reflex Környezetvédő Egyesület - az Agrárminisztérium által támogatott Zöld Forrás programjának keretében - szeretné megismerni és bemutatni azokat a győri fákat, amelyek fontosak a helyieknek. Ehhez kérjük a győriek segítségét. Arra kérünk mindenkit, hogy fényképezze le a Győr város területén található kedvenc fáját. A fa ugyanúgy lehet egy közterületen álló faóriás, mint egy belső udvar gyümölcsfácskája. A résztvevők között emblémázott fém kulacsokat és pólókat sorsolunk ki!

A képeket az alábbi linken elérhető adatlap segítségével lehet beküldeni, ahol meg kell adni a fára és a beküldőre vonatkozó legfőbb adatokat is, továbbá kérünk egy rövid leírást arról, hogy a beküldőnek számára miért annyira kedves a fotón megörökített fa.

Beküldés:

https://forms.gle/y8c6ubwGEQNH3tnh7

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás