A Reflex Környezetvédő Egyesület ezúttal a gönyűi Dunamenti Fesztivál elnevezésű rendezvényen várta az érdeklődőket 2021. augusztus 15.-én, az energiatudatosság növelését célzó figyelemfelkeltő akcióval és játékos kreatív gyerekfoglalkozással. A gyönyörű természeti környezetben, közvetlenül a Duna partján felállított standunkon 14-19 óra között fogadtuk a szépszámú vendégsereget. Itt állítottuk fel a számos hasznos és a gyakorlatban hasznosítható információt tartalmazó molinós interaktív kiállításunk, valamint az Energia Ökomatánkat is, ahol a kvízjátékban eredményesen részvevő gyerekek átvehették az ajándékaikat. A szülök közben kitölthették a részükre készített kvízjegyeket és igénybe vehették aktivistánk energetikai tanácsadását.

A program a Reflex Környezetvédő Egyesület - Légből kapott energia - energiatudatos gondolkodást és életmódot elősegítő program elnevezésű, KEHOP-5.4.1-16-2016-00573 azonosító számú projektjében valósul meg.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás