A Reflex Környezetvédő Egyesület a nyár végén Keszthelyen várta az érdeklődőket a 30. Zöld Civil Országos Találkozón, amelyhez kapcsolódva az energiatudatosság növelését célzó figyelemfelkeltő akciót és játékos gyerekfoglalkozásokat tartott. A 2021. augusztus 27-én, a Georgikon Egyetem előcsarnokában megtartott esemény - bár alapvetően a környezetvédelemben jártas szakembereknek szólt - nyitott rendezvény volt, így annak programjain bárki részt vehetett. A találkozó így igazi családi rendezvénnyé vált.

Akciónkat és gyerekfoglalkozásunkat számos család felkereste. A felnőttek számára bemutattuk az energiatudatossági kiállításunkat és energetikai tanácsadást tartottunk, míg a 6-14 éves gyerekek számára az energiahatékonysággal, az energiatakarékossággal, valamint a megújuló energiák hasznosításával foglalkozó, játékos, élményalapú foglalkozásokat tartottunk, ahol a gyerekek élményszerűen, szerelőjátékok és kvízjáték segítségével ismerkedhetnek a megújuló energiaforrások hasznosításának lehetőségeivel. A program a Reflex Környezetvédő Egyesület - Légből kapott energia - energiatudatos gondolkodást és életmódot elősegítő program elnevezésű, KEHOP-5.4.1-16-2016-00573 azonosító számú projektjében valósul meg.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás