Évek óta köztudott, hogy sajnos az adózóknak kevesebb, mint a fele nem rendelkezik a személyi jövedelemadójának 1 százalékáról, pedig felajánlásukkal könnyen segíthetnének az egyre nehezebb körülmények között működő társadalmi szervezeteknek, alapítványoknak. Egyes számítások szerint egy adózó felajánlása kb. 4-5000 forintos bevételt jelent egy civil szervezet számára. Kérjük, ne hagyd, hogy ez az összeg elússzon! Ha Te is fontosnak tartod a környezet védelmét, és egyetértesz alapvető célkitűzéseinkkel, kérjük, támogasd adód 1 százalékának felajánlásával a Reflex Környezetvédő Egyesület munkáját.

A felajánlott támogatásnak Te is haszonélvezője lehetsz, hiszen a befolyt összeget a jogi és környezeti tanácsadó irodánk működtetésére fordítjuk, mely iroda segítséget nyújthat a lakóhelyedet érintő környezetvédelmileg aggályos problémáinak megoldásában.

Köszönjük, hogy minket támogatsz!

Adószámunk: 19104030-1-08