A tízéves jubileumhoz méltóan jó hangulatú, sikeres volt a pápateszéri ökológiai központunkban 2016 július 31 - augusztus 6. között megtartott X. Pápateszéri Természetfotós Táborunk. A résztvevők - Balogh György Márk, Fodor Levente, Gegg Laura, Gutay Bálint, Izsó Lilla, Kuti Melinda, Lehel Vanda, Madár Bence, Pálfalvi Dóra, Petrányi Bálint, Pető Balázs, Radnai Viktória, Szabó Anikó, Szabó Márton - és a mester, Szabó Béla egy-egy képéből összeállított kiállítás szeptember 30-ig látható Pápateszéren, a Polgármesteri Hivatal dísztermében.

A kiállítást a tábor záró napján, augusztus 6-án, szombaton nagyszámú érdeklődő előtt Kerekes Zoltán plébános úr nyitotta meg. Zoltán atya a kép és az örökkévalóság kapcsolatáról osztotta meg gondolatait a kiállítás megnyitó résztvevőivel. Örömmel állapíthatjuk meg, hogy a résztvevők és szüleik, barátaik mellett pápateszériek is megtisztelték jelenlétükkel jubileumi természetfotós táborunk kiállításának megnyitóját.
A megnyitó a farkashegyi ökológiai központunkban az elmúlt tíz évről, illetve az idei táborról Szabó Anikó által készített video összeálítás megtekintésével folytatódott, majd egy jó hangulatú közös ebéd, bográcsban főtt gulyás elfogyasztásával zárult. A táborlakók többsége avval búcsúzott, hogy jövőre, veletek, ugyanitt!

A résztvevőkről és a szervezőkről készült csoportképen balról jobbra:
ülnek: Radnai Viktória, Pásztor Noémi, Pásztor Kinga, Kundi Kornél, Kundi Viktor, Kuti Melinda, Pásztorné Üveges Hajnalka
állnak: Szabó Béla, Pálfalvi Dóra, Madár Bence, Szabó Anikó, Balogh György Márk, Gegg Laura, Lehel Vanda, Fodor Levente, Izsó Lilla, Gutay Bálint, Nagy Péter
hátul állnak: Pető Balázs, Petrányi Bálint, Szabó Márton

 

 

 

 

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás