Április végén a Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 6. osztályos tanulói látogattak el a Reflex pápateszéri oktatóközpontjába. Az erdei iskolai foglalkozásokon résztvevő tanulók játékos kincskeresés és a hozzá kapcsolódó előadás során bővíthették ismereteiket a kertjeink biológiai sokszínűségéről, és annak segítésére irányuló lehetőségekről. Megismerkedhettek a gyerekek a denevér odúval, a sünöknek készített odúval, a rovarhotellel és a különféle madárvédelmi eszközökkel is. A 2026. április 23-án megvalósult programot az „Otthonunk a természet: Ismerd! Szeresd! Védd!” elnevezésű KEHOP projekt támogatta.





















