A Reflex Környezetvédő Egyesület és a Pápateszéri Római Katolikus Plébánia együttműködésében megvalósuló EFOP-program iránt érdeklődőket, a PÁPATESZÉRI MALOM KÖR tagjait várjuk szeretettel közösségfejlesztő programunkra, melyet 2021. június 26-án, 10.00 - 15.00 óra között rendezünk a pápateszéri és környékbeli malmok bejárása során. A malomtúra Nagy Péter malomszakértő és Eigner László malomtulajdonos közreműködésével valósul meg. Három malom bejárását tervezzük: az Izsa, az Eigner és a Priski, vagy Zacsovics malmokat keressük fel. A túra a Reflex Egyesület oktatóközpontjában fejeződik be, ahol közös ebédfőzés, illetve közösségfejlesztő játékok várnak a résztvevőkre. A rendezvényhez kapcsolódva szakértőink közreműködésével tanácsadási tevékenységet is végzünk.