A Humusz Szövetség Norvég Civil Alap által támogatott programjának keretében önkéntes akciót bonyolítunk le 2015. július 23-án a győri KOCKA Művészeti Egyesület, a MOKKA Alkotócsoport és a Széchenyi Egyetem Épülettervezési Tanszékének közös szervezésében ismét meghirdetett alkotótábor keretin belül. A rejtőzködő Mokka tábor csütörtöki napján egy street art, vagy land art akciót szervezünk a tábor résztvevőinek, vezetőinek döntése alapján. A rendezvény helyszíne a győri Széchenyi Egyetem területén található Építész Műteremház. (Győr, Egyetem tér 1.) Minden érdeklődőt szeretettel várunk! A részletekről érdeklődni lehet Lajtmann Csabánál (06/30/232-6658).

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás